Ifjúság

Szilágyi Áron üzenete a Szeretethídra

„Bízom abban, hogy a Szeretethíd idén még több emberben kelti fel az érdeklődést az önkéntesség iránt, hogy így még több rászorulónak tudjunk segíteni" – fogalmazott videóüzenetében Szilágyi Áron kétszeres olimpiai-, világ és Európa bajnok kardvívó, az idei Szeretethíd fővédnöke.

Idén kilencedik alkalommal szervezi meg a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) a Szeretethíd - Kárpát-medencei református önkéntes napok elnevezésű programját. A kezdeményezés célja megmutatni, hányféleképpen tudnak segíteni egymásnak az emberek és hányféleképp lehet önkénteskedni.

A 2017-es Szeretethíd fővédnöke, Szilágyi Áron kétszeres olimpiai-, világ és Európa bajnok kardvívó arra buzdít mindenkit, hogy legyen önkéntes és tapasztalja meg, milyen másoknak segíteni.

Ebben az évben „Másokért, egymásért, önmagunkért” mottóval május 19. és 20. között kerül sor a Szeretethídra, melyre már várják a jelentkezéseket az esemény honlapján.