Ifjúság

Legyél te is a Zsinati Ifjúsági Iroda csapatának tagja!

Idén is várjuk Erdélyből vagy Felvidékről azt a nyitott, ifjúsági és szervezési munka iránt érdeklődő, kommunikatív, 18-30 év közötti jelentkezőt, aki szívesen tekintene bele az iroda működésébe, a programok előkészítésébe és megvalósításába az Erasmus+ EVS (Európai Önkéntes Szolgálat) program keretein belül! Mindezt egy lendületes, elfogadó, motivált közösségben!
Az önkéntes projekt időtartama: 2018. október 1. - 2019. július 31.

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

A zsebpénz, szállás, étkezés, a biztosítás és az utazás költségei biztosítva vannak!

Jelentkezési határidő: szeptember 21.

További információért írj nekünk az ifjusag@reformatus.hu címre!

Az EVS-ről itt találsz további információt: www.odeprogramiroda.hu