Ifjúság

Kárpát-medencei ifitalálkozó Debrecenben

Az idei Csillagpont egyik kiemelt célja, hogy erősítse a Kárpát-medencei szintű ifjúsági kapcsolatokat, ezért május 13-14-én ifi találkozót lesz Debrecenben.

Az együtt töltött idő arra szolgál, hogy ki-ki bemutatkozzon és az izgalmas játékok, tréningek során megismerkedjünk más ificsoportokkal. A találkozó végén pedig lehetőség nyílik, hogy az új ismerősök megtegyék az első lépéseket a testvér ifik megszületése útján. A program folytatásaként a Csillagponton egy meglepetés programmal készülünk a Kárpát-medencei testvér ifik számára. Gyülekezetenként 2-4 főt (ifivezető, ifitag, ifjúsági lelkész) várunk a programra, a regisztrációs határidejét meghosszabbítottuk, így még máj. 9. (hétfő) 17:00-ig várjuk azok jelentkezését, akik még eddig nem tették meg, de szeretnének jönni!

Bővebb információ és jelentkezés: www.egyetemigyulekezet.hu