Ifjúság

Felszabadultan, célokat keresve

Egyháztól idegen, ateista kamaszok térnek meg és válnak gyülekezeteink aktív tagjaivá. Erre a csodára ember nem képes. A REFISZ nyári táborában több száz fiatal kereste Isten vezetését.

képTöbb mint háromszáz fiatal vett részt a Református Fiatalok Szövetségének idei nyári táborában Balatonszárszón. A közel harminc éve működő civil szervezet legfontosabb célja, hogy megtérésre, lelki újjászületésre hívja el a fiatalokat, akik szolgálatot vállalnak a református gyülekezetekben, az egyházban és a REFISZ-ben. A mostani táborban számos magyarországi fiatal nagyon kedvezményes áron vehetett rész. Olyanok is érkeztek kisebb falvakból, akik még nem voltak a Balatonnál, és korábban nem vettek részt hasonló nagyságrendű ifjúsági összejövetelen.

A teljes cikk a parokia.hu oldalán olvasható

Somogyi Csaba, fotó: REFISZ

parokia.hu